Zarabiaj przez Internet

Wszystko co powienieś wiedzieć o zarabianiu, by robić dużą kasę przez internet!

Szybka kasa przez internet?

Posted by W4M w dniu 25 List 2010

Jeśli marzy Ci się szybka kasa przez Internet to raczej nie powinieneś mieć większych nadziei. Chociaż nie jest to z góry niemożliwe, to nie ma takiego sposobu, który dawałby gwarancję zrobienia szybkiej kasy. Patrząc na historię internetu, można jednak wyłapać pewną metodę.Oczywiście nie znam wszystkich hisorii internetowych milionerów, niemniej jednak o niektórych było głośno. Zauważyłem, że wspólną ich cechą był… prosty, ale genialny pomysł. Powielając czyjeś pomysły można liczyć na „kawałek tortu”, z pewnością jednak nazwać tego szybką kasą nie można. Jak więc zarobić szybko duże pieniądze?

Gotowej recepty Ci nie dam, zresztą nikt Ci jej nie da. Trudno mi uwierzyć, że ktoś zdradziłby sekret zarobienia w łatwy sposób olbrzymich pieniędzy i bez mrugnienia okiem wyjawiał go publicznie. Mówię serio, ja takiego sposobu nie znam, ale mogę podzielić się z Tobą moimi spostrzeżeniami.

Musisz wymyśleć produkt, który będzie bardzo przydatny bądź w inny sposób zainteresuje potencjalnych klientów. Musi być na tyle innowacyjny, aby ludzie chcieli o nim mówić. I wreszcie musi być to produkt bardzo tani. Może trudno tutaj mówić o strategii długiego ogona, raczej chodzi o to, żeby cena była na tyle niska, aby każdy bez problemu mógł ją wyłożyć z kieszeni.

Dobrą ilustracją może być zapomniana już witryna milion pikseli. Cena wynosiła tylko 1 dolar, ale to właśnie ona sprawiła, że w trzy miesiące zostały sprzedane w całości. Dla pojedynczego internauty milion to niewiele, ale dla właściciela strony w sumie to już spore dochody.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: