Zarabiaj przez Internet

Wszystko co powienieś wiedzieć o zarabianiu, by robić dużą kasę przez internet!

Jak zarobić?

Posted by W4M w dniu 28 Gru 2007

Witam na moim blogu, nowym blogu o zarabianiu pieniędzy przez internet. W zasadzie powinienem napisać w pierwszej notce, co znajdziesz na moim blogu, ja jednak w pierwszej kolejności napiszę, jakie spostrzeżenia i przemyślenia sprowokowały mnie do jego założenia.

Otóż nie da się nie zauważyć, że wiele osób poszukuje sposobu, aby wykorzystać internet do zarabiania dodatkowych pieniędzy. W szczególności dotyczy to osób młodych, które mają niewielkie doświadczenie w sieci. Napotkać one mogą na nieuczciwe oferty „rzekomej” pracy. W rzeczywistości jednak najczęściej jest to nakłanianie do zapisywania się do różnych systemów, które de facto służą zarabianiu, ale tylko dla ich twórców. Nierzadko systemy takie, delikatnie mówiąc, stąpają na granicy prawa.

Szybko okazuje się, że pieniędzy zarobić w nich nie można, przy tym wiele osób traci zaufanie i wyrabia w sobie błędne przeświadczenie, że internet nie jest dobrym miejscem by można było w nim dorobić jakiekolwiek pieniądze. Bardziej zapaleni internauci spamują skrzynki pocztowe, fora i grupy dyskusyjne licząc, że przynajmniej zwrócą im się „zainwestowane” pieniądze, nie bacząc na to, że niszczą swoją opinię i wizerunek.

Aby oszczędzić niepotrzebnych nerwów zakładam ten blog, gdzie pokażę jak naprawdę można zarobić pieniądze w internecie. Pokażę wszystkie uczciwe sposoby zarabiania i zaprezentuję narzędzia, dzięki którym zwiększyć można własne zarobki online.

Do zobaczenia,
W4M

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Jak zarobić?”

  1. Ivy said

    Zagraj w łątwą grę i wygraj ile chcesz!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: